Meniu

Svencele dunes uostas

Nuo 2022 metų liepos 1 d. veiklą pradeda Svencelės Dunes uostas - naujas privataus kapitalo infrastruktūros objektas Kuršių marių pakrantėje. Jaukus, modernus, alsuojantis pamario ramybe, įsikūręs pačioje Svencelės širdyje, farvateryje tarp Ventės Rago ir Drevernos uosto.
Rezervuoti vietą

Apie

Svencelės gyventojų, svečių ir visų keliautojų laukia 1,6 m gylio „Svencele Dunes“mažųjų laivų uostas. Atplaukite ir likite čia kiek panorėsite – burlaivį, katerį ar jachtąprisišvartuoti galite parai, mėnesiui ar visam sezonui.

Jaukus, patogus ir alsuojantis pamario ramybe – toks yra mūsų uostas. Jame įrengtaapie 80 erdvių švartavimosi vietų, skirtų iki 9 m ir didesniems pramoginiams laivams.Laisvai naudokitės laivų nuleidimo rampa – slipu, o atsigabentą jėgos aitvarą išsipakuokite ant vejos šalia.

Nepakartojamas Kuršių marių horizontas iš uosto atsivers visada, o štaiinfrastruktūra tik tobulės. Planuojama, kad iki 2023 m. sezono veiks VĮ Vidaus keliųdegalų kolonėlė, elektros, geriamojo vandens stotelės ir techninių bei sanitarinių nuotekų išsiurbimo kolonėlės.

Turite klausimų?

uosto administracija

+370 658 58580